אודות

מי אני: אורית חן, אמא לשלושה, רעיה, מעצבת פנים.

אני עובדת ומתגוררת במרכז הארץ, קרוב לכל ההתרחשויות.

איך הכל התחיל: עוד בילדותי, כשהורי בנו את ביתם וכל חוברות העיצוב הגיעו לידי וגירו את דמיוני, ידעתי שכשאהיה גדולה אעסוק בכך. ואכן הגיע היום ללכת בכוון של החלום.

 

ניסיון: העיצוב אצלי הוא קריירה שניה. אני עוסקת בתחום משנת 2002, כאשר בין השאר התמחיתי כמתכננת אבזור ואזורי עבודה במטבחים, הייתי מעצבת מטבחים בשתי חברות מטבחים, וכעת אני עובדת כמעצבת פנים של בתים פרטיים ודירות מגורים.  

איך אני ניגשת לפרויקט: אני קודם כל מכירה את הלקוחות, מקשיבה להם ולומדת את הרצונות שלהם. הרי מעצב פנים הוא גם קצת פסיכולוג וקצת מגשר. רק אז מתחיל שלב התכנון ובחירת החומרים. אני באה להגשים את החלומות של לקוחותיי תוך שמירה על התקציב שהגדירו  ותוך הקפדה על איזון בין היפה לפרקטי, בין הגשמת החלום ליכולות הטכניות של בעלי המקצוע, והכי חשוב, מובילה אותם בתהליך לא פשוט בביטחון ותוך כדי מתן שקט נפשי. 

 

חשוב לי מאוד שכאשר בני הבית יגורו בו לאחר סיום העבודה הם ירגישו בנוח, שהרי ביתם הוא מבצרם. אני מאמינה שבית צריך להיות נעים, מחבק, מזמין, קל לתפעול ונוח לתחזוקה. הוא נועד כדי לשרת את דייריו ולא להיפך.    

סגנון אישי: אקלקטי. אני אוהבת לשלב פריטים נקיים בצורתם עם כאלו שהשנים נתנו להם אופי, בעיקר אם יש מאחוריהם סיפור מעניין. אני אוהבת חללים מוארים ונעימים, והכי מאותגרת כשצריך לתכנן חללים מסובכים ולתת בהם תחושה של חום, מרחב וניקיון בעיניים. 

 

כדאי לדעת: שלפני שנתחיל לעבוד יחד, תוכלו לבחור מספר אפשרויות התקשרות איתי בהתאם לגודל הפרויקט ובהתאם לתקציב, וזאת על מנת שלא תגיעו למצב בו תכנסו לשיפוץ ללא ליווי כלשהו.

דילוג לתוכן