השירותים שלי
התאמת סוג השירות

על מנת להתאים לכם את החליפה המדויקת שלכם ערכתי שלוש אפשרויות למתן שירות העיצוב שכל לקוח ירגיש בנוח עם מה שתפור למידותיו.

אנחנו מנהלים שיחת טלפון ארוכה שבה אשאל אתכם המון שאלות כדי להבין בדיוק את הצרכים שלכם, מה הבעיות הקיימות היום בבית ומה הפתרונות הקיימים, מה התקציב המיועד ואיך אוכל להגשים לכם את החלום. לאחריה ניפגש לפגישת הייעוץ. בפגישה זו תקבלו ממני תיק עם: תוכניות העמדה של הבית/הדירה, הדמיה, רשימה של ספקים ואף רשימת מוצרים ספציפיים, תמחור משוער וכן הנחיות שתקבלו ממני על מנת שהדרך תהיה קלה. ופה אני משחררת אתכם…

למי? תכנית זו מתאימה למי שתקציבו אינו גדול מספיק על מנת לשלם על ליווי ופיקוח, אבל רוצה לקבל בית מעוצב ומתוכנן היטב. 

אנחנו ננהל את אותה שיחת טלפון, רק שבתיק שתקבלו ממני בפגישת הייעוץ יהיו בנוסף לתוכניות ההעמדה (בשתי חלופות) ורשימת הספקים גם תוכניות נגרות מפורטות, פריסות לחדרי הרחצה וכתב כמויות אדריכלי.

למי? תכנית זו מתאימה לבעלי תקציב מוגבל שאינם רוצים להתפשר על העיצוב והתכנון המוקפד. 

פה אני מלווה אתכם מהתחלה ועד הצבת העציץ המשלים בסוף!  בתוכנית זו תקבלו ממני סט תוכניות מלא  עד שנגיע ליעד הנכסף, תוכניות נגרות מפורטות, פריסות לחדרי הרחצה, תוכניות חשמל וצנרת, כתב כמויות אדריכלי, ליווי מלא לאורך השיפוץ לכל הספקים ופיקוח על הביצוע, וגם את הסטיילינג בסוף.

למי? למי שרוצה את השקט הנפשי ואת הביטחון שבמהלך העבודה יהיה תמיד מי שילווה אותו וישמור על האינטרס שלו. 

לפני רכישת ביתכם או דירתכם החדשים אשמח לתת לכם את האפשרויות הגלומות בהם. פה אתן תכנית העמדה בלבד עם הדמיה. באם תחליטו שנלך יחד לאורך כל הדרך, תוכלו לבחור באחת משלוש האפשרויות המפורטות למעלה.

דילוג לתוכן